U nás se staneš součástí týmu

Ředitel interních systémů

Naše představa

  • Minimálně 5 let zkušeností v oblasti informačních technologií s důrazem na řízení interních systémů.
  • Zkušenosti s vedením týmu a schopnost motivovat a rozvíjet členy týmu.
  • Silné analytické schopnosti.
  • Schopnost efektivní komunikace s různými úrovněmi personálu.
  • Znalost aktuálních trendů v oblasti IT a schopnost je aplikovat ve firemním prostředí.
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru informačních technologií nebo příbuzného oboru.

Tvá náplň práce

  • Definice a implementace strategií pro interní systémy, s důrazem na optimalizaci výkonu a nákladů.
  • Identifikace a vyhodnocení nových technologických trendů a jejich začlenění do firemních systémů.
  • Zajištění funkčnosti interních informačních systémů organizace.
  • Zajištění, aby IT tým byl schopen poskytovat včasnou podporu a řešit případné problémy s interními systémy.
  • Analyzování efektivnosti informačního systému, jeho spolehlivosti a výkonnosti.
  • Spolupráce s oddělením vývoje a dalšími interními týmy na vytváření a implementaci nových systémů.
  • Vypracování a implementace politik, interních směrnic a postupů zabezpečení.
  • Předkládání pravidelných zpráv vedení o výkonnosti a bezpečnosti interních systémů.
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace.
  • Spolupráce na designu a testování nových prvků řešení ICT.
  • Konzultace, poradenství a expertní podpora v oblastí ICT řešení.

Na oplátku ti nabízíme

  • Zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, stravenkový paušál, multisport karta, výborná káva na pracovišti, ovoce, smoothie dny, kurzy angličtiny, možnost zajištění parkovacího místa v krytých garážích pro soukromé vozidlo za měsíční poplatek).
  • Velké množství aktivit pro zaměstnance (týmové snídaně, obědy, BBQ party, únikové hry, divadlo, soutěže atd.).
  • Vážíme si našich zaměstnanců, a tak Vás nemine odměna za odpracované roky.
  • Možnost dělat si věci po svém a přinášet do firmy novinky, které pak můžete realizovat a vidět výsledek své práce.
  • Motivační zázemí mezinárodní firmy.
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Kontaktní formulář na tuto pozici

Základní informace
Nahrát