Merchandising

Aby vaše zboží bylo vždy kvalitně připravené pro zákazníka.

Vaše zboží přímo k zákazníkovi a v perfektním stavu

Máme rádi, když je zboží pro zákazníka připravené a vystavené ve skvělém stavu a důstojně tak reprezentuje svou značku. Náš tým pro vás zajistí dlouhodobou odbornou péči o vaše produkty v místě prodeje a vybuduje dobré vztahy na prodejnách. Vám se tak navýší distribuce a dostupnost vašich produktů.

Merchandising

Péče o vystavené produkty na prodejní ploše. Cenovky na všech místech prodeje. Kontrola FIFO a zajištění optimální rotace zboží. Kontrola vystavení druhotných umístění. Monitoring OOS, plánogramy, POS materiál. Monitoring produktů a promočních letáků. Dotazníky.

Sales Force

Outsourcing Obchodního týmu – sdílený obchodní tým. My zajistíme obchodní zástupce a vy si zvolíte plán návštěv, aktivity, cíle KPI a úroveň servisu. Účtujeme pouze návštěvu Obchodního zástupce.

Instalace POS

Instalační tým s pokrytím celé ČR. Instalace a deinstalace POS materiálů na prodejní ploše – od malých POS nosičů až po velkoplošné a rozsáhlé instalace.

Data Management

Pro sběr dat a reporting používáme licencovaný systém LIMIGO. Jde o řešení pro moderní obchodní tým a skutečnou práci v terénu. Merchandisera doslova provádí scénářem návštěv a my i vy tak máme účinnou kontrolu nad procesem.

Logistika

Komplexní a moderní logistika. Vytvoření objednávky online, kompletace, distribuce. Kontrola doručení zásilky, archivace dodacích listů v elektronické podobě.

Skladování

Disponujeme vlastní sítí skladů, kterými pokrýváme celou ČR. Sklady jsou temperované, propojené se skladovým systémem a jsou vybaveny bezpečnostními kamerami.

Fotogalerie přímo z terénu

Dodejte prezentaci svého zboží úroveň. Kontaktujte nás a vaše zboží s námi bude jako v bavlnce.