Reference

 • S POS medii a divizí promotion spolupracuji již 5let. Na tuto agenturu a její vedení ,,promotion managerem“ se mohu vždy spolehnout. Připraví a zrealizují vše od A-Z vždy dle mých představ, také navrhnou celý koncept na míru. Práce je vždy precizně odvedena a spotřebitelé spokojeni, což je pro nás zásadní.

  Markéta Vojtová
  Markéta VojtováBusiness Development Manager, Lactalis CZ, s.r.o
 • S agenturou POS MEDIA naše společnost MARS spolupracuje již dlouhá léta. Paní Markéta a její tým je vždy otevřen pro komunikaci a slaďování našich požadavků s možnostmi agentury. Prezentace našich produktů probíhá v naprostém pořádku. Stejně tak máme dobré zkušenosti se specifickými kampaněmi, zaměřenými na specialisty viz. poslední kampan‘ Dentasix a Perfect Fit zaměřena na studentky veterinárního oboru a naši spotřebitelé jsou při nákupu edukovaní odborníky právě z řad hostesek. Vždy je vše zajištěno od A-Z. Případně vzniklé problémy jsou řešeny včas a vždy v náš prospěch. Těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

  Petr Galkaněvič
  Petr GalkaněvičTrade Marketing Gum, Mars Czech s.r.o.
 • S Markét a jej týmom som spolupracovala na niekoľkých menších a vačších projektoch v rámci hosteskovej podpory v mieste predaja. Všetky aktivity boli po projektovej stránke veľmi precízne pripravené, od návrhov (skvelá kreatíva a prisposobenie požiadavkám značky) až po samotnú realizáciu. Viem, že sa pri jednotlivých projektoch možem spoľahnúť na kvalitnú prezentáciu, ktorá buduje u spotrebiteľov pozitívne vnímanie o našich značkách. Som spokojná, že dostávam reporty a fotky priamo z predajní v deň realizácie proma a záverečné vyhodnotenie s komentármi, ktoré je možné využiť pri ďalších plánovaných projektoch.

  Michaela Jančová
  Michaela JančováShopper & Customer Marketing Junior Manager Laundry, Unilever ČR