Zařídíme, aby po vaší značce lidé toužili

Od malého wobleru ke kampani, o které bude vědět každý.

Efektivní proces a komplexní
BTL řešení
=
neztrácíte čas ani peníze

Navrhneme a zrealizujeme cílenou lokální propagaci, stejně jako komplexní řešení kampaně s dosahem na milióny zákazníků. Disponujeme unikátním portfoliem medií i služeb – vše pod jednou střechou, propojené do efektivního celku přímo pro vaši značku či produkt.

1

Vytvoříme emoce

Budujeme vztahy, publikum a důvěru. Zaměřujeme se na skutečný zážitek se značkou, díky kterému aktivujeme prodeje. Podporujeme značku v reálném světe i v digitálním prostoru. Vše je perfektně propojené a funkční.

2

Cílíme na POS

Point–Of–Sale už není jen retailový obchod, ale i ten má své významné místo v prodejích, a proto s ním stále intenzivně pracujeme. Současně ale cílíme i do online POS prostoru a do outdoorového prostředí. Nejvhodnější kombinaci volíme vždy s ohledem na produkt i cílovou skupinu.

3

Posílíme brand

Zvýšíme visibilitu značky a sociální interakci. Díky influencerům dokážeme vzbudit zájem o fyzickou návštěvu eventu, nebo doporučit on-line nákup. Následně ve spojení s in-store medii dokážeme využít potenciálu prompted awareness a aktivovat nákup.

4

Efektivně doručíme

Najdeme chytré a komplexní marketingové řešení s měřitelnými výsledky. Celá realizace je u nás pod jednou střechou, tím šetříte čas i peníze a také je možné velmi rychle reagovat na změny a nové požadavky.

5

Účinná aktivace

Zvedneme prodeje popř. umožníme prodej za vyšší cenu nebo cross sale. Podpoříme akvizici nových zákazníků ​a u stávajících zvedneme ARPU. Značka přitom netrpí a buduje si dobré jméno a vřelý vztah se zákazníkem.

Naše služby jedna po druhé

Nejlépe ale funguje náš BTL MIX, kterému říkáme Online to Offline, a který kombinuje naše služby dohromady tak, abychom dosáhli optimálního výsledku. Vzbudíme tak zájem, přidáme pozitivní emoce, umožníme si produkt vyzkoušet a aktivujeme prodej. Vyzkoušejte si jednu službu nebo si rovnou nechte připravit celé řešení Online to Offline na míru svého produktu či služby.

Vyzkoušet můžete jakoukoliv naši službu, ale nejlépe funguje vše dohromady.

Rádi navrhneme konkrétní řešení přímo pro vás, vaši značku či konkrétní produkt.