POS MEDIA GROUP

POSLÁNÍ

Využít naši pozici přední evropské mediální společnosti ke zvýšení používání POS mediálních řešení v nabídce marketingových komunikačních nástrojů – a pokračovat v mezinárodní expanzi na základě našich úspěšných vztahů se zadavateli reklamy a maloobchodními partnery.

SPOLEČNOST

Společnost POS Media byla založena v roce 1998 a v současnosti je největší mediální skupinou pro oblast maloobchodu v Evropě a jedničkou na trhu v oblasti komunikace uvnitř nákupních prostor. Její specializací je vytváření mediálních řešení pro místa prodeje, avšak kromě instore medií a merchandisingu nabízí rovněž marketingová řešení pro lokace mimo prodejny (promo aktivity jako ochutnávky a sampling) a digitální řešení.

POS Media je exkluzivním partnerem nejznámějších evropských maloobchodních řetězců a v každé geografické oblasti, kde působí, zastupuje významné zadavatele reklamy.

Skupina POS Media Europe má v současnosti pobočky v České republice (POS Media Czech Republic), v Maďarsku (POS Services), Polsku (POS Media Poland), na Slovensku (POS Media Slovakia), Ukrajině (POS Media Ukraine), v Německu (POS Media Germany) a v Rusku (POS Media Russia).

HISTORIE POS MEDIA

POS Media Europe vznikla před čtrnácti lety jako společnost IMIGe Česká republika s cílem plně využít potenciál maloobchodního mediálního prostoru. Zaměřila se primárně na reklamu v místě prodeje a rychle expandovala na maďarský, slovenský a polský trh. O několik let později otevřela své evropské sídlo v Praze, změnila svůj název na POS Media Europe a zřídila pobočky na Ukrajině a v Rusku.

Milníky v historii společnosti

1998 – založení společnosti IMIGe Česká republika
1999 – otevření pobočky IMIGe v Maďarsku
1999 – otevření pobočky IMIGE na Slovensku
2000 – otevření pobočky IMIGe v Polsku
2006 – otevření evropského sídla společnosti v Praze v České republice
2008 – změna názvu společnosti na POS Media
2008 – otevření pobočky na Ukrajině (POS Media Ukraine)
2009 – otevření pobočky v Turecku (POS Media Turkey)
2010 – akvizice maďarské společnosti Célcsoport Media
2011 – POS Media and HighCo, France, announce strategic partnership
2011 – oznámení zahájení partnerské spolupráce POS Media s francouzskou mediální skupinou HighCo
2012 – otevření první specializované kanceláře POS Media Germany v Mnichově
2012 – přejmenování maďarské pobočky POS Media Hungary na POS Services
2013 – otevření pobočky v Rusku (POS Media Russia)
2015 – akvizice společnosti MTBC a změna názvu na POS Media