Hodnocení pro M&M: vrchol retailového designu

Hodnocení pro Marketing&Media - To nejlepší z Shop! Design Awards!

Letošní globální ceny Shop! Design Awards jsou rozdány. Výběr těch nejlepších z nich ohodnotila naše kreativní ředitelka Lenka Gajzurová. Jaké to byly? To se dozvíte v článku!
Hodnocení pro Marketing&Media - To nejlepší z Shop! Design Awards!

Letošní globální ceny Shop! Design Awards jsou rozdány. Tyto tři realizace jsou podle naší kreativní ředitelky Lenky Gajzurové, ty nejzdařilejší!

  1. AT&T6-att-flagships-4.jpg
  2. Twinings1-twinings-9.jpg
  3. Buff City Soap3-buffcs-sniderplza01-5.jpg

„Ve všech případech sledujeme naprosto prémiové a precizní zpracování. Současně je vidět, že architekti vymýšleli každý detail. Naprosto geniální je proměna prostoru AT&T a Buff City Soap. U AT&T náhle máte pocit, že se jedná o zcela jiný prostor. Najednou nejdete jen do prodejny — ale do výstavní síně nebo moderního muzea. Vztah ke značce tak jednoznačně posílí a investice se vyplatí. Podobným způsobem uvažuje i mýdlárna Buff City Soap, která ví, že její zákazníci milují vůně, a tak si je mohou zkoušet a míchat a součástí obchodu je tedy i dílna. Opět se tak k tradiční prodejní ploše přidává další funkce. V obou případech nejde o „hard sell“, ale o budování vztahu, o vyvolání pozitivní emoce, a to je způsob, který může zákazníky motivovat, aby se zvedli od svých displejů a opět vyrazili do opravdového světa.“

 

Jsme evropským leadrem v shopper marketingu. I pro váš produkt připravíme efektivní kampaň.

Kontaktujte nás