Akce a eventy 100× jinak

Naším cílem je naplnění vašich představ.

Jsme sehraná parta, která zařídí,
že vše klapne

Jsme féroví, flexibilní, týmoví a svoji práci milujeme. O vaše akce se tak staráme s nepředstíranou radostí a zápalem – od prvního zadání, přes vytvoření kreativního konceptu, schválení, až po finální realizaci. Samozřejmostí je zajištění všech potřebných materiálů, rekvizit, vybavení a personálu. Logistika, instalace, deinstalace, sklad a pochopitelně také vyhodnocení aktivit a předání domluvených výstupů jsou nedílnou součástí našeho know–how a slušného vychování.

Akce pro zaměstnance

Připravujeme teambuildingy pro menší kolektivy, ale i akce pro stovky zaměstnanců. Zajiťujeme interní HR kampaně, rodinné dny pro zaměstnance a jejich děti nebo třeba konference a valné hromady. Každá akce pro vaše zaměstnance a spolupracovníky je originální a vyladěná do nejmenšího detailu.

Večírky všeho druhu

Jsme stroj na vzpomínky a veselé historky. Firemní večírky připravujeme tak, aby se na ně dlouho vzpomínalo a podpořily vaši firemní kulturu. Nezáleží přitom, jste-li rodinná firma nebo korporát, večírek od nás je prostě něco, co chcete se svými kolegy zažít!

Podpora prodeje

Když potřebujete udělat velkou vlnu nebo odpálit mega ránu, kterou každý uslyší, jsme tu! Realizujeme openingy, roadshows i launche nových výrobků tak, aby si je zákazníci zamilovali, ale hlavně, aby o nich věděli.

Kultura a zábava

Koncerty, výstavy, autosalony, módní přehlídky, gala večery a udílení cen, hudební festivaly a jednoduše vše, kde se chcete hlavně bavit, pro vás zrealizujeme s nadšením nám vlastním. Hravě zvládáme několikadenní akce pro tisíce návštěvníků, ale udělá nám radost i komorní koncert pro uzavřenou společnost.

3 další důvody, proč si vybrat eventy od POS Media

Jsme kreativní

In-house máme kreativní tým, a tak jsou vám k dispozici naši ideamakeři, copywriteři, 2D a 3D grafici, animátoři, ale třeba i scénograf.

Máme bohaté technické zázemí

Pro zajištění vašich akcí disponujeme i velkými pódii, hliníkovými konstrukcemi a mobilním zastřešením, veškerou audiovizuální technikou i přenosovým vozem. Máme v týmu zvukaře, osvětlovače, stage designery i režiséry. Stejně tak máme vlastní vozový park od osobních vozů, přes dodávky až po kamion.

Staráme se

Na prvním místě jste vždy vy. Proto se staráme nejen o vás, ale i o vše, co nám svěříte. A tím nemyslíme jen vedení vaší akce, ale také svěřený materiál, který uložíme do našich čistých a zabezpečených skladů, kde o ně jako o vlastní pečuje tým ochotných skladníků.

Fotogalerie z našich eventů
to řeknou nejlépe

A takhle to vidí naši klienti

Michal Šimůnek

CEE Supervisor Philip Morris ČR, a.s.

„Dovolte mi několik vět ke konferenci, kterou nám vaše agentura zprostředkovala ve Špindlerově Mlýně.
Ve Philip Morris pracuji 8 let a okolo eventů se pohybuji od začátku mého působení ve společnosti. Zažil jsem opravdu již hodně akcí, festivalů a konferencí, ale mimo eventu v Berlíně „NEWLAND“ (který dělala německá produkce a rozpočet byl úplně někde jinde) jsem ještě nikdy necítil takové propojení mezi lidmi a zároveň pochopení toho, co lidem chceme předat za message."

V podstatě jeden měsíc byl na to, abyste přišli s nápadem, jak přenést „JSME 1 TÝM“ do 3hodinového teambuildingu pro 170 lidí, důkladně se na to připravit a v neposlední řadě vyšvihnout parádní exekuci.
Chtěl bych moc poděkovat celému týmu, kterého jsme já a kolega Roman mohli být součástí. Všichni odvedli opravdu skvělou práci jak během konference, tak během odpoledního a večerního programu. Celý produkční tým byl velmi ochotný a pro klientský. Nesmím zapomenout na váš kreativní tým, který během 14 dnů přišel se skvělými návrhy.
Ještě jsem nezaznamenal jediný negativní feedback, ale naopak stále dostávám příjemné zprávy a emaily od kolegů :) Ti, kteří jsou tu již dlouho, se dokonce o této akci vyjadřují tak, že nikdy nezažili nic lepšího.
Závěrem už jen, je skvěle na takových aktivitách pracovat, když máte okolo sebe lidi, kteří milují svoji práci, jsou zodpovědní, příjemní a velmi šikovní. Katka & Katka jsou jasným důkazem.
Těším se další společnou spolupráci :)
„NA TÉTO AKCI JSME NEPRACOVALI JAKO KLIENT A AGENTURA, ALE JAKO JEDEN TÝM“ :)

Markéta Kennetová

C&B/HR Services Specialist, Jacobs Douwe Egberts

S POS Media jsme organizovali několik akcí a vždy se na ně rádi obrátíme. Všechny akce měly velmi pozitivní ohlas u zaměstnanců a vždy se podařilo ve spolupráci s POS vymyslet něco nového a originálního.

Nebála bych se říci, že dokáží zařídit nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.

Oceňujeme kreativitu, ochotu, a hlavně vstřícnost a nezdolnou akčnost v pořádání všech našich akcí a těšíme se na další spolupráci.

JUDr. Michaela Löblová

obchodní ředitelka, Program Health Plus

„S POS Media pořádáme menší akce už několik let po sobě. Osvědčili se nám hlavně tím, že vše zajistí od A do Z a my už se nemusíme o nic starat. Pomáhají nám s propagací naší kliniky mezi pro nás potenciálními klienty, kdy je často třeba vymyslet i aktivity pro malé děti, nebo zajistit dobře jazykově vybavenou hostesku, a ani s tím nikdy nebyl problém. Proto jsme se spoluprací spokojeni a agenturu rádi doporučujeme.“

Ukázky našich kampaní

Zaujali jsme vás? Naše partička vám připraví další nezapomenutelný event pro vaše klienty či zaměstnance.

Pojďte se s námi potkat na první oťukávací schůzce a hned budete vědět, jestli to vyjde. Jedna schůzka za to stojí.