Influencer marketing a sociální media

Hledáte způsob, jak zpropagovat svůj produkt či událost na sociálních sítích? Vytvoříme vám influencer kampaň přímo na míru.

Naše kampaně vás odliší od konkurence

Chcete prorazit na sítích a kreativní formou oslovit nové zákazníky? Specializujeme se jak na tvorbu a správu sociálních sítí, tak na individuální propagaci skrze vybrané influencery. Úspěchy našich kampaní vám potvrdí reálné case study a pozitivní ohlasy našich spokojených klientů.

Jak spolupráce probíhá:

1

Vybereme influencery

Detailní analýzou vybereme ty nejvhodnější instagramové influencery. Ověříme jejich publikum vůči vaší cílové skupině, počty zobrazení, zájem o jejich příspěvky, jejich dosah a hlavně cenu.

2

Detailní scénář

Nic nenecháváme náhodě. Náš kreativní tým vymyslí, jak bude promo vypadat a dokáže influencerům pomoci i s realizací či postprodukcí.

3

Celé je to na nás

O influencery se kompletně postaráme. Poté co proběhne nábor, vytvoříme pro jednotlivé influencery brief, zkoordinujeme cally a meetingy, zajistíme potřebný materiál a navrhneme influencerům publikační plán.

4

Vyhodnocení

Dosah celé kampaně změříme a vy od nás dostanete report zahrnující přesné metriky přímo od influencerů, které vám osobně odprezentujeme.

Nepohrdejte off-linem, nepřeceňujte on-line a naopak

Jako třešničku na dortu navíc umíme propojit influencery s off-line kampaní v podobě in-store medií, aktivací pomocí hostesek či zážitkovým eventem, na kterém navíc nasbíráme další zajímavý obsah pro sociální sítě. Prostě to naplánujeme jako jednu velkou akci, která přinese výjimečné výsledky, a to vše v rámci naší agentury – vše pod jednou střechou.

Sítě mají smysl. ale musí se dělat pořádně

Máte skvělý produkt či službu a chcete, aby zazářili na sociálních sítích? Nevíte, jak se sítěmi začít a META Business manager je pro vás cizí slovo? Nechte to na nás. Náš tvůrčí tým se zvládne hravě postarat o účty na Facebooku, Instagramu a TikToku. Příspěvky tvoříme přímo na míru vašemu produktu a cílové skupině. Samozřejmostí je pro nás analýza konkurence a vaší předchozí aktivity. Know-how našeho týmu spočívá v kombinaci kreativní práce a pečlivé analýzy. Můžete si tak být jisti, že dostanete příspěvky, které zaujmou a budou cílit na vámi vybrané publikum.

Tvoříme

emoce, budujeme vztahy, publikum a důvěru. Budujeme značku v digitálním prostoru ale současně i v reálném světě.

Cílíme

a zaměřujeme se na prostředí, které je klíčovou cestou k prodeji. Cílíme na moderní technologie a multichannel řešení. Cílíme na target group dle brandu.

Posilujeme

visibilitu a sociální interakci v digitálním světe. Díky influencerům dokážeme vzbudit zájem o fyzickou návštěvu obchodu, nebo doporučit online nákup na kanále, který není zažitý.

Prodáváme

vaše produkty a zvedneme prodeje popř. umožníme prodej za vyšší cenu nebo cross sale. Podpoříme akvizici nových zákazníků a u stávajících zvedneme ARPU.

Online to Offline

Propojení pokročilého influencer marketingu s tradiční podporou v retailu. Náš kreativní tým připraví koncept kampaně, který zajistí multichannel komunikaci vaší značky na sociálních sítích i v in-store. Díky tomuto komplexnímu řešení můžete oslovit všechny generace nebo jen velmi specifickou skupinu zákazníků.

Influencer marketing

Čistý influencer marketing. Díky našim nástrojům vyhledáme influencery, kteří nejlépe odpromují vaši značku a produkty na sociálních sítích. Máme vlastní metodiku ověřování influencerů a jejich vlivu, kterou vyvíjíme a optimalizujeme již od roku 2020. Na osobní schůzce vám rádi odprezentujeme reálné výsledky.

Social Media Management

Správa sociálních sítí: Facebook, Instagram, TikTok. Vytvoříme vám precizní komunikační strategii, detailní content plán, naši grafici připraví poutavou grafiku a copywriteři čtivé textace. Celý tým se postará o plnění obsahu, tvorbu stories, videí, soutěží. Tím vzbudíme zájem a chuť uživatelů vaše účty sledovat a sdílet.

Fotogalerie realizovaných prací

A takhle to vidí naši influenceři

JAKUB KOŤÁK KOTEK – MODERÁTOR E2

36,5K followers

JAKUBKOTEK_2.0.

Na spolupráci s POS Media oceňuji rychlou domluvu, jasný brief a kvalitní support s lidským přesahem. Společně jsme vytvořili několik kampaní pro značku Hellmann´s, které akcentovali jak udržitelnost, neplýtvání a skvělé letní grilování, tak mě také seznámili s novými produkty, které budu rád využívat jako spotřebitel. Naprosto boží byla i spolupráce ve spojení Hellmann´s a The Vegetarian Butcher s produkty Lucky Nuggets a Chipotle Vegan Mayo. Co se zkušenosti a doporučení týče, věřím, že každá agentura stojí na lidech a z mých zkušeností s POS Media můžu potvrdit, že tady najdete srdečné profesionály, se kterými chcete jít po skončení spolupráce na pivo. 

HELENA NAVRÁTILOVÁ – YOUTUBERKA, ZPĚVAČKA, BLOGERKA

114K followers

helluno

S agenturou se mi spolupracovalo velmi dobře. Zadání bylo jasné a při každé mé otázce jsem měla rychlou odpověď a na všem jsme se domluvili tak, aby byly spokojené obě strany. Tvořili jsme dohromady kampaň pro Coccolino, která mě moc bavila. Spolupráce byla naprosto přirozená a měla jsem na ní i moc hezké ohlasy. Agenturu bych určitě doporučila, protože jsem nenašla chybičku a komunikace s nimi byla moc příjemná.

MONIKA ŘEŽÁBKOVÁ – NUTRIČNÍ TERAPEUTKA, SPORTOVKYNĚ

27,5K followers

YNOM_AKINOM

S firmou POS Media se mi spolupracovalo nad míru skvěle. Musím vypíchnout profesionální přístup a výbornou komunikaci. Vytvořili jsme spolu reklamu na paddleboardy, což pro mě samotnou byla zábava a zážitek v jednom. POS Media mohu rozhodně doporučit, protože umí dotáhnout věci do konce. Byla jsem moc spokojená, hlavně s přístupem Evči, projektové manažerky, která se mnou vše řešila.

Domluvte si s námi schůzku, všechno vám rádi ukážeme a vysvětlíme. Začít pak můžeme pilotní kampaní s rozpočtem, který vás mile překvapí.