Digital signage

My svítíme, a tak jsme vidět víc, než ostatní.

Jsme spolehlivý partner pro vaši digitální komunikaci

Naše digitální oddělení určuje trendy v oboru a je díky svému inovátorskému myšlení „out of the box“ vždy o krok napřed před konkurencí.

Skvělá viditelnost

Digitální obrazovky a panely nabízejí skvělou viditelnost v rámci POS prostoru. Jsou aktivní a tím předčí statické neosvětlené nosiče.

Efektivní marketingový nástroj

Díky skvělé flexibilitě zobrazovaného obsahu, jednoduché správě z jednoho místa a vysoké míře visibility v místech, kde jsou zákazníci, je digital signage od POS Media velice efektivní nástroj marketingové komunikace. Změny zobrazovaného obsahu se dějí takřka okamžitě.

Pokročilý CMS

Díky CMS rozhraní můžete spravovat a ovládat obsah na všech vašich zařízeních z jednoho místa. Nebo můžete správu obsahu nechat samozřejmě na nás.

Obsah na míru

Pro vaše LED nebo LCD panely navrhneme a vyrobíme obsah přesně podle vašich představ. Nezáleží přitom, jestli potřebujete statický obrázek, animaci nebo video.

Nekonečné možnosti aplikace

Disponujeme mnoha technologiemi LCD a LED obrazovek. Realizujeme jednoduché reklamní panely pro retail, přes menu boardy, navigační a samoobslužné kiosky, informační a interaktivní tabule, vyvolávací a navigační systémy, až po rozsáhlé digitální stěny. Řešení máme pro každého.

Fotogalerie – nejlepší je to na vlastní oči

Zapojte se do budoucnosti a začněte využívat digitální techniku pro svůj marketing.