Akce a eventy 100× jinak

Naším cílem je naplnění vašich představ.

Jsme sehraná parta, která zařídí,
že vše klapne

Jsme féroví, flexibilní, týmoví a svoji práci milujeme. O vaše akce se tak staráme s nepředstíranou radostí a zápalem – od prvního zadání, přes vytvoření kreativního konceptu, schválení, až po finální realizaci. Samozřejmostí je zajištění všech potřebných materiálů, rekvizit, vybavení a personálu. Logistika, instalace, deinstalace, sklad a pochopitelně také vyhodnocení aktivit a předání domluvených výstupů jsou nedílnou součástí našeho know–how a slušného vychování.

Akce pro zaměstnance

Připravujeme teambuildingy pro menší kolektivy, ale i akce pro stovky zaměstnanců. Zajiťujeme interní HR kampaně, rodinné dny pro zaměstnance a jejich děti nebo třeba konference a valné hromady. Každá akce pro vaše zaměstnance a spolupracovníky je originální a vyladěná do nejmenšího detailu.

Večírky všeho druhu

Jsme stroj na vzpomínky a veselé historky. Firemní večírky připravujeme tak, aby se na ně dlouho vzpomínalo a podpořily vaši firemní kulturu. Nezáleží přitom, jste-li rodinná firma nebo korporát, večírek od nás je prostě něco, co chcete se svými kolegy zažít!

Podpora prodeje

Když potřebujete udělat velkou vlnu nebo odpálit mega ránu, kterou každý uslyší, jsme tu! Realizujeme openingy, roadshows i launche nových výrobků tak, aby si je zákazníci zamilovali, ale hlavně, aby o nich věděli.

Kultura a zábava

Koncerty, výstavy, autosalony, módní přehlídky, gala večery a udílení cen, hudební festivaly a jednoduše vše, kde se chcete hlavně bavit, pro vás zrealizujeme s nadšením nám vlastním. Hravě zvládáme několikadenní akce pro tisíce návštěvníků, ale udělá nám radost i komorní koncert pro uzavřenou společnost.

3 další důvody, proč si vybrat eventy od POS Media

Jsme kreativní

In-house máme kreativní tým, a tak jsou vám k dispozici naši ideamakeři, copywriteři, 2D a 3D grafici, animátoři, ale třeba i scénograf.

Máme bohaté technické zázemí

Pro zajištění vašich akcí disponujeme i velkými pódii, hliníkovými konstrukcemi a mobilním zastřešením, veškerou audiovizuální technikou i přenosovým vozem. Máme v týmu zvukaře, osvětlovače, stage designery i režiséry. Stejně tak máme vlastní vozový park od osobních vozů, přes dodávky až po kamion.

Staráme se

Na prvním místě jste vždy vy. Proto se staráme nejen o vás, ale i o vše, co nám svěříte. A tím nemyslíme jen vedení vaší akce, ale také svěřený materiál, který uložíme do našich čistých a zabezpečených skladů, kde o ně jako o vlastní pečuje tým ochotných skladníků.

Fotogalerie z našich eventů
to řeknou nejlépe

A takhle to vidí naši klienti

Daniela Hübner

In-store Activation Manager CZ/SK, Jacobs Douwe Egberts

„Každá spolupráca je o ľuďoch a myslím, že v POS Media sa stretla veľmi dobrá parta ľudí. Spolupracuje sa mi s Vami výborne. Oceňujem hlavne rýchlosť, flexibilitu, kreativitu a priamy prístup (jednáme na rovinu, žiadne obkecávačky :) Páči sa mi, že do projektov dávate stále niečo naviac. Nie je to len o realizácii, ale prichádzate s vlastnými nápadmi, hľadáte pre nás príležitosti, ste proaktivní...Samozrejme sú aj chvíle, kedy sa niečo nepodarí, ale snažíte sa dať rýchlo veci do poriadku. Proste je to o ľuďoch :) Prajem veľa úspechov.“

Ukázky našich kampaní

Zaujali jsme vás? Naše partička vám připraví další nezapomenutelný event pro vaše klienty či zaměstnance.

Pojďte se s námi potkat na první oťukávací schůzce a hned budete vědět, jestli to vyjde. Jedna schůzka za to stojí.